Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar Μπουκαραμάνγκα με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό της Αγίας Οικογένειας και διαθέτει ιδιωτική στάθμευση για όσους ταξιδεύουν με αυτοκίνητο. Το Οικολογικό Πάρκο La Flora απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα 70 τ.μ., ενώ το Πάρκο Σικάμοτσα βρίσκεται σε απόσταση 350 μέτρων.
Πάρκο Morrorico επίσης βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Επίσης, το Parque Antonia Santos Bucaramanga είναι σε απόσταση μόλις 6 λεπτών με τα πόδια.
Το διαμέρισμα διαθέτει ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη φούρνο, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Μπουκαραμάνγκα που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar, και ο σταθμός λεωφορείων Parada para el rincon βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Casino El Doral2,6 χλμ.
- Los Canelos Park2,2 χλμ.
- Diamante 23,1 χλμ.
- Zaia Travel2,3 χλμ.
- Cine Colombia Multiplex Cacique2,6 χλμ.
- Parroquia Cristo Misionero2,8 χλμ.
- Parque Lineal Quebrada la Iglesia2,9 χλμ.
- iglesia de jesucristo de los santos de los ultimos dias2,4 χλμ.
- Parroquia Nuestra Senora de Las Victorias2,2 χλμ.
- Mi Pais Disco Bar3,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Μπουκαραμάνγκα Αεροδρόμιο24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar;
Parque Centenario καθώς και Parque Santander βρίσκονται κοντά στο το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar;
Η τιμή κράτησης στο το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar αποτελεί 105$. - ❓
Στο το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar έχει πάρκινγκ;
Το το Acogedor Apartamento Con Vistas Panoramicas En Bolivar παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.